Online veilingen - kavelveiling
- Mercedes-Benz Sprinter 519 2.0 CDI L3H1 RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00353
- 2021
- 20-04-2026, 15:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 122.360 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | W1V9072551N181411 |
| vermogen | 190 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1115 kg |
| eerste inschrijving | 28-12-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | airconditioning |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz A180 d Business Solution - Stationwagen
-
0%LBR-TZC-00187
- 2020
- 20-04-2026, 15:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 62.078 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | W1K1770031N181440 |
| vermogen | 116 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| eerste inschrijving | 22-09-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00225
- 2022
- 20-04-2026, 14:50
SN: 516219L00201
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00228
- 2022
- 20-04-2026, 14:40
SN: F20322L00116
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXU 16 - Elektrische transpallet
-
0%LBR-TZA-00227
- 2022
- 20-04-2026, 14:40
SN: W42351L00385
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00229
- 2022
- 20-04-2026, 14:30
SN: F20322L00111
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00226
- 2022
- 20-04-2026, 14:30
SN: 516219L00199
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 1425 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 4170 mm
- Sideshift
- Melding onderhoud
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 1425 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 4170 mm
- Sideshift
- Melding onderhoud
+ batterijlader
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00033
- 2023
- 20-04-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 86.389 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR3EFYHT2PN555121 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 585 kg |
| eerste inschrijving | 17-10-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot 508 2.0 BlueHDi GT Line - Hatchback (MARGE)
-
0%LBR-TZB-00167
- 2018
- 20-04-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 151.528 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3FHEHYRJY186899 |
| vermogen | 163 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 19-12-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Volkswagen Polo 1.0 MPI - Hatchback
-
0%LBR-TZD-00009
- 2023
- 20-04-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 27.447 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WVWZZZAWZPU089367 |
| vermogen | 80 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 999 cc |
| eerste inschrijving | 21-12-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | actieve spoorassistent |
| airconditioning | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H3 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00191
- 2024
- 14-04-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 37.191 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY1S9016118 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1120 kg |
| eerste inschrijving | 03-12-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | actieve spoorassistent |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Kögel S24 - Schuifzeiloplegger
-
0%LBR-TZC-00158
- 2020
- 14-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: WK0S0002400249224
1ste inschrijving: 02/01/20
Tarra: 6945 kg
Maximale toegelaten massa: 39000 kg
Technisch toegelaten massa: 42000 kg
Maximale toegelaten massa onder assen: 27000 kg
- 3 assen
- geremd
- luctvering
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
1ste inschrijving: 02/01/20
Tarra: 6945 kg
Maximale toegelaten massa: 39000 kg
Technisch toegelaten massa: 42000 kg
Maximale toegelaten massa onder assen: 27000 kg
- 3 assen
- geremd
- luctvering
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
133 / 144 van totaal: 167
