Online auctions - full range
- Ford Transit Connect 1.5 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00172
- 2021
- 26-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 99,259 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WF0RXXWPGRMM82214 |
| power | 99 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 500 kg |
| first registration | 06-05-2021 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| praktisch | luggage rack |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and runs! Change the engine oil! Damaged rims! The vehicle has extensive damage! The vehicle has been poorly repainted in several places; see photos! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Jumpy 2.0 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00101
- 2023
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 73,239 km |
| Color | White |
| chassis number | VF7VFEHS7P7851058 |
| power | 144 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 1165 kg |
| first registration | 19-09-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! Copy of the certificate of conformity |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Jumper 2.0 BlueHDi - Voertuig meerd. doel.
-
17%LBR-VAF-00001
- 2016
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 134,781 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF7YB2MRB12C74633 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| first registration | 09-12-2016 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- 4. PARKSIDE PFS 710 Elektrische zaag
-
17%LBR-VAJ-00004
- unknown
- 27-05-2026, 14:30
4. PARKSIDE PFS 710 Elektrische zaag
Offered through:
- 9. STANLEY Handkoffer met boormachine
-
17%LBR-VAJ-00009
- unknown
- 27-05-2026, 14:30
9. STANLEY Handkoffer met boormachine
Offered through:
- 20. 10 Werflichten + batterijen + wachtbuis
-
17%LBR-VAJ-00020
- unknown
- 27-05-2026, 14:30
20. 10 Werflichten + batterijen + wachtbuis
Offered through:
- 18. Transpallet
-
17%LBR-VAJ-00018
- unknown
- 27-05-2026, 14:30
18. Transpallet
Offered through:
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00152
- 2023
- 27-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 388,055 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3YCCPFCPG026777 |
| power | 165 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 1235 kg |
| first registration | 28-07-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Wheel covers are damaged! The vehicle starts and drives! Engine warning! Engine oil warning! Fuel tank empty warning! Parking sensor warning! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- GLOBE - 80's
-
21%LBR-VAD-00025
- unknown
- 28-05-2026, 14:20
GLOBE - 80's
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- SANDRA BRUE for Sandicast - Cheeta - 80's
-
21%LBR-VAD-00026
- unknown
- 28-05-2026, 14:25
SANDRA BRUE for Sandicast - Cheeta - 80's
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Original Porsche bonnet
-
21%LBR-VAC-00002
- unknown
- 28-05-2026, 15:00
Automotive handpainted art piece.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Herman Brood Lady Di
-
21%LBR-VAC-00007
- unknown
- 28-05-2026, 15:00
373 / 384 van total: 753



