Online auctions - full range
- 21. Kruiwagen
-
17%LBR-VAJ-00021
- unknown
- 27-05-2026, 14:30
21. Kruiwagen
Offered through:
- 3. 5 Dakbalken div. lengtes
-
17%LBR-VAJ-00003
- unknown
- 27-05-2026, 14:35
3. 5 Dakbalken div. lengtes
Offered through:
- 19. Rolwagentje
-
17%LBR-VAO-00019
- unknown
- 27-05-2026, 15:05
19. Rolwagentje
Offered through:
- 39. TROTEC Slagmoersleutel
-
17%LBR-VAO-00039
- unknown
- 27-05-2026, 15:15
39. TROTEC Slagmoersleutel
Offered through:
- 45. ANKI Overdrive – Racebaan
-
17%LBR-VAO-00045
- unknown
- 27-05-2026, 15:20
45. ANKI Overdrive – Racebaan
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 26,426 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY5R9038942 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz Sprinter 319 2.0 CDI RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00228
- 2023
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 141,471 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1V3MCFZXRP604225 |
| power | 190 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 875 kg |
| first registration | 29-11-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Puma 1.0i ST Line Vrtg meerdr doeleind. (MARGE)
-
0%LBR-TZA-00219
- 2022
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 56,645 km |
| Color | White |
| chassis number | WF02XXERK2NR20870 |
| power | 125 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 999 cc |
| first registration | 23-12-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel petrol + electricity! Registration certificate part 2 not available! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Ranger Wildtrak 2.0 Eco Blue - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00026
- 2023
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 118,070 km |
| Color | Black |
| chassis number | 6FPPXXMJ2PPD25001 |
| power | 205 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 935 kg |
| first registration | 30-05-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | 4x4 |
| ABS | |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Steering wheel heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Kangoo 1.5 Blue DCi - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00135
- 2023
- 03-06-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 121,891 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF1RFK00968837176 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| first registration | 07-06-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | The key is damaged! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- 4. 2x FESTOOL Boxen met diverse potboren
-
17%LBR-VAN-00004
- unknown
- 03-06-2026, 14:30
4. 2x FESTOOL Boxen met diverse potboren
Offered through:
- 3. HBM Tafelslijpsteen
-
17%LBR-VAN-00003
- unknown
- 03-06-2026, 14:30
529 / 540 van total: 938


