Online auctions - full range
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00028
- 2019
- 13-05-2026, 14:35
SN: 19FA2WBH008757
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00043
- 2018
- 13-05-2026, 14:40
SN: SK8054280
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00031
- 2017
- 13-05-2026, 14:40
SN: SK7311038
Year of manufacture: 2017
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2017
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00032
- 2019
- 13-05-2026, 14:40
SN: 19FA2WBH008700
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00037
- 2019
- 13-05-2026, 14:40
SN: 19EA2WBH032725
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00042
- 2019
- 13-05-2026, 14:40
SN: 19EA2WBH032673
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00040
- 2019
- 13-05-2026, 14:40
SN: 19GA2WBH006222
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00046
- 2018
- 13-05-2026, 14:50
SN: SK7798636
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00047
- 2019
- 13-05-2026, 14:50
SN: 19FA2WBH008870
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit Connect 1.5 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00172
- 2021
- 26-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 99,259 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WF0RXXWPGRMM82214 |
| power | 99 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 500 kg |
| first registration | 06-05-2021 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| praktisch | luggage rack |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and runs! Change the engine oil! Damaged rims! The vehicle has extensive damage! The vehicle has been poorly repainted in several places; see photos! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 RWD - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00085
- 2023
- 26-05-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 51,669 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V3KBFZ2PP546110 |
| power | 170 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 1125 kg |
| first registration | 30-10-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| air conditioning | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Berlingo 1.5 BlueHDi 130 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00083
- 2024
- 27-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 11,788 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VR7EDYHZ7RN546030 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 365 kg |
| first registration | 09-10-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
589 / 600 van total: 878


