Online auctions - full range
- Toyota 02-8FGF25 - Heftruck(68026-1072)
-
17%LBR-UZY-00001
- 2018
- 06-05-2026, 14:10
SN: 8FGF2565434
Year of manufacture: 2018
Keys: Starts with code
Working hours: 15,032 hours
Lifting capacity: 2500 kg
Lifting height: 4700 mm
Year of manufacture: 2018
Keys: Starts with code
Working hours: 15,032 hours
Lifting capacity: 2500 kg
Lifting height: 4700 mm
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volvo FH400 6x2R - Vrachtwagen(74117-5)
-
17%LBR-UZT-00001
- 2006
- 06-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 337,983 km |
| Color | Yellow |
| chassis number | YV2ASG0C46B425418 |
| power | 400 hp |
| cc-cap. | 12780 cc |
| first registration | 25-04-2006 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Suspension report present! Inspection report expired! The vehicle is registered in the Netherlands! The selling party arranges for the deregistration of the vehicle in the Netherlands! In the event of purchase by a Dutch buyer, the selling party can provide the transfer certificate! |
| diverse | For options, see photos! |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! Battery dead! Problem with stabilizer on the driver's side! For additional error messages, see photos! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Golf SW 1.6 CR TDI - stationwagen (77103-712)
-
17%LBR-UYN-00005
- 2015
- 01-04-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 255,545 km |
| Color | Black |
| chassis number | WVWZZZAUZGP507062 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 06-07-2015 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Wheel covers are damaged The vehicle starts and drives! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Daf XF 450 FT - Trekker(74113-817)
-
17%LBR-UWU-00010
- 2019
- 04-02-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 475,429 km |
| Color | Red |
| chassis number | XLRTEH4100G278849 |
| power | 449 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 10837 cc |
| loading capacity | 10592 kg |
| first registration | 02-10-2019 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The material must be collected between 09/02/2026 and 13/02/26! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| trucks | refrigerator |
| diverse | for more options, see photos! |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! Engine and parking heater notification! | ||
| interior | damaged | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit Custom 2.0 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00214
- 2020
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 60,648 km |
| Color | Black |
| chassis number | WF0YXXTTGYLY63040 |
| power | 185 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2000 cc |
| loading capacity | 810 kg |
| first registration | 23-11-2020 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! Maintenance required! Brake warning! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- 33. Partij IT materiaal – schermen en gamecom
-
17%LBR-VAO-00033
- unknown
- 27-05-2026, 15:25
33. Partij IT materiaal – schermen en gamecomputers
Offered through:
- Mercedes-Benz Citan 110 CDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00081
- 2022
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 113,897 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V4206231U324258 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 390 kg |
| first registration | 19-10-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The keys are damaged |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz A180d - Sedan (77103-1033)
-
17%LBR-UZX-00004
- 2019
- 06-05-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 225,773 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WDD1771031J148676 |
| power | 116 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| first registration | 20-09-2019 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Rims damaged! The vehicle starts and runs! Battery warning! The vehicle's engine does not sound correct! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Opel Astra Sports Tourer 1.6 CDTi - Stationwagen (77103-738)
-
17%LBR-UXN-00005
- 2016
- 04-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 223,953 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W0LPD8E68G8044174 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 18-01-2016 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! | ||
| interior | damaged | |
| dirty |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Jungheinrich ETV 325 - Reachtruck(66025-28)
-
17%LBR-UXA-00009
- unknown
- 11-02-2026, 14:25
SN: 91120165
Year of manufacture: unknown
Keys: start with code
Working hours: 13,620 hours
Lifting height: 10,880 mm
Lifting capacity: 2,000 kg
- No battery charger available
- Mast removed!
- Battery in poor condition (the vehicle starts and drives)
- The equipment is invoiced from Luxembourg! (17%)
Year of manufacture: unknown
Keys: start with code
Working hours: 13,620 hours
Lifting height: 10,880 mm
Lifting capacity: 2,000 kg
- No battery charger available
- Mast removed!
- Battery in poor condition (the vehicle starts and drives)
- The equipment is invoiced from Luxembourg! (17%)
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- 11. FESTOOL PS300EQ Wipzaag + toebehoren
-
17%LBR-VAN-00011
- unknown
- 03-06-2026, 14:35
11. FESTOOL PS300EQ Wipzaag + toebehoren
Offered through:
- 28. SAMSUNG Tablet zonder codes
-
17%LBR-VAO-00028
- unknown
- 27-05-2026, 15:35
133 / 144 van total: 907


