Online auctions - full range
- Citroen Berlingo 1.5 BlueHDi M Light S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00146
- 2024
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 49,530 km |
| Color | White |
| chassis number | VR7EFYHT2PN557730 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 440 kg |
| first registration | 07-03-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Jumper 2.2 BlueHDi L3H2 S&S - Camionette
-
0%LBR-TZE-00144
- 2022
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 85,597 km |
| Color | White |
| chassis number | VF7YCCPFCNG012169 |
| power | 165 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 250 kg |
| first registration | 17-10-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- STAS S300ZX - Walking floor oplegger
-
0%LBR-TZB-00279
- 2022
- 03-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
VIN: YE6S300ZXN0000183
First registration: 03/25/22
- 3 axles
- air suspension
- for more info, see photos!
Documents:
- No documents are available for this vehicle!
First registration: 03/25/22
- 3 axles
- air suspension
- for more info, see photos!
Documents:
- No documents are available for this vehicle!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Tohaco W2 - Luchtgeveerde aanhangwagen
-
0%LBR-TZD-00215
- 2025
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
VIN: XPGW2T20925033034
First registration: 03/28/2025
Tare: 710 kg
Maximum gross weight: 2000 kg
Technically permitted mass: 2000 kg
- 2 axles
- Air suspension
- Tipping system
- The tipping system could not be tested for operational condition!
- Battery charger not available!
Documents:
- Registration certificate
- Certificate of conformity
- Inspection certificate
- Identification report
First registration: 03/28/2025
Tare: 710 kg
Maximum gross weight: 2000 kg
Technically permitted mass: 2000 kg
- 2 axles
- Air suspension
- Tipping system
- The tipping system could not be tested for operational condition!
- Battery charger not available!
Documents:
- Registration certificate
- Certificate of conformity
- Inspection certificate
- Identification report
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Gheysen & Verpoort M1DA - Dieplader
-
0%LBR-TZC-00355
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: YA9M1DAMA17115754
First registration: 04/15/24
Maximum authorized mass: 6055 kg
- 1 axle
- leaf suspension
Documents:
- No documents for this vehicle are available!
First registration: 04/15/24
Maximum authorized mass: 6055 kg
- 1 axle
- leaf suspension
Documents:
- No documents for this vehicle are available!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00162
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 138,444 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EFYHT2NJ535561 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 855 kg |
| first registration | 16-02-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Trilo VCU200 - Verticuteermachine
-
0%LBR-TZD-00181
- 2023
- 01-06-2026, 14:00
SN: 034P10017
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- 42. Fitnestoestel met defect
-
17%LBR-VAO-00042
- unknown
- 27-05-2026, 15:20
42. Fitnestoestel met defect
Offered through:
- 43. Schermhouders
-
17%LBR-VAO-00043
- unknown
- 27-05-2026, 15:20
43. Schermhouders
Offered through:
- 48. SUNHEAT Elektrische verwarming
-
17%LBR-VAO-00048
- unknown
- 27-05-2026, 15:20
48. SUNHEAT Elektrische verwarming
Offered through:
- 27. Prikbord
-
17%LBR-VAO-00027
- unknown
- 27-05-2026, 15:10
27. Prikbord
Offered through:
- 23. Doos drinkbussen
-
17%LBR-VAO-00023
- unknown
- 27-05-2026, 15:10
817 / 828 van total: 907


