Online auctions - full range
- Honda HRB 536 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00006
- 2006
- 07-05-2025, 14:25
- GXV 160 engine
- The equipment starts and mows but does not drive!
- The equipment starts and mows but does not drive!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Honda HRB 475 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00005
- unknown
- 07-05-2025, 14:05
- with roller
- GXV 140 engine
- The material starts and mows but does not drive!
- GXV 140 engine
- The material starts and mows but does not drive!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Honda 465 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00004
- unknown
- 07-05-2025, 14:05
- the engine is defective
- there is no gearbox!
- there is no gearbox!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- John Deere 1565 - Zitmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00001
- unknown
- 07-05-2025, 14:45
Working hours: 4307 h
Keys: 1
The vehicle starts but does not drive!
Keys: 1
The vehicle starts but does not drive!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,382 km |
| Color | White |
| chassis number | VR7EUHNP2PJ939469 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| loading capacity | 545 kg |
| first registration | 21-02-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz C200 CDI - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00095
- 2010
- 27-05-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 313,291 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WDD2042011F496878 |
| power | 136 hp |
| emission class | Euro 5 |
| cc-cap. | 2143 cc |
| first registration | 12-04-2010 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| radio/CD | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Rims damaged! The car starts and runs! Handbrake malfunction warning! Right front light warning! The vehicle is making strange noises! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- BMW 116i - Stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00094
- 2015
- 18-05-2026, 15:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 156,041 km |
| Color | Black |
| chassis number | WBA2R110105B78067 |
| power | 109 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 28-05-2015 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Inspection certificate expired |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! The vehicle has an engine defect! The engine does not sound correct! Engine and drive system error message! Full drive power not available! Rims damaged! | ||
| interior | stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Nissan Juke 1.6i - Voertuig meerdere doeleinden (MARGE)
-
0%LBR-TZE-00091
- 2012
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 137,523 km |
| Color | Red |
| chassis number | SJNFBAF15U6171711 |
| power | 117 hp |
| emission class | Euro 5 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 04-01-2012 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 180,287 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF1FL000464711489 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| loading capacity | 1004 kg |
| first registration | 18-02-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz Citan 110 CDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00081
- 2022
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 113,897 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V4206231U324258 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 390 kg |
| first registration | 19-10-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The keys are damaged |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen C5 X 1.6 PHEV e EAT8 - stationwagen
-
0%LBR-TZE-00079
- 2023
- 26-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 120 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VR7NDDGYPN4816160 |
| power | 180 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 28-02-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel : Petrol + Elek |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| head-up display | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- EP EFL353 - elektrische heftruck
-
0%LBR-TZE-00073
- unknown
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Serial number: 1331900276
Keys: 1
No documents!
Invoice year: 2025
Charging cables included
Operating hours: 389
Keys: 1
No documents!
Invoice year: 2025
Charging cables included
Operating hours: 389
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
649 / 660 van total: 850


